Intresserade och anmälda

Intresserade och anmälda

nedanstående har anmält intresse.

Med fet text framgår vilka betalt och alltså anmält sig definitivt.

A= dagprogram

B= jubileumsmiddag

C= båttur med lunch.

M= "öppet hus", Kopparhatten. HAL

P="öppet hus", Pitchers. FHG

 

 

HAL

 

Lärare

Pettersson, Valdemar A

Söderberg, Gunnar A

 

AIII a

Ahlberg Granstrand, Karin

Axén, Anders

Eklund, Sif A,B,C

Hansson Husfeldt, Marianne A,B

Hampus Andrén, Elisabeth (Lisbeth) A,B,C

Hellsten, Thomas A,B

Källman, Leif

Mittjas Hellsvik, Inga A,B,M

Olsson Kling, Margareta A,B

Lobenius, Eva A,B

Pettersson Hellstrand, Helena A,B,M

Stråhle Karlsson, Margareta A,B,C

Sätterberg, Anders

Talu, Ingrid A,B,C,M

Viberg Ousbäck, Anna-Carin A,B,M

 

AIII b

Andersson, Kaj A,B,C

Johansson, Matts A,B

Lindblom, Lars A,B,M

Norman, Per-Arne A,B,M

Nyström, Jan-Ola A,B,M

Skogvard Gladh Carlsson, Birgitta

Svadling, Arne A,M

Thorö Karlsson, Kerstin

Zettergren, Curth A,B,M

 

AIII c

Andersson Friberg, Sonja A

Mårtensson Bruks, Birgitta B,M

Spange (Jonsson), Jan A,B,M

Sätterberg Asplund, Christina

Wååg Borelli, Ann-Kristina (Ann-Christin) A,B,C

 

LIV

Aleman Piper, Eva A,B,M

Bernard Hannersjö, Ingegerd A,B,C

Bolin, Lennart

Brander Sällström, Eva Lena A,B,M

Carlbäck, Helene A,B,C,M

Carlson (Carlsson), Monika

Hansson, Idun A,B

Dahlkvist Lindberg, Mats A,B,C

Påhlman Molander, Elisabeth

Wetterhall, Calle A,B

Wigert Melin Berntsson, Eva A,B,M

Wåhlberg, Inga-Britt

 

RIV a

Gudmundson, Anders A,B

Larsson, Karl-Anders A,B

Lidhagen, Matts A,B

Liljas, Lars A,B

Liljas, Per A,B

Linder, Margareta A,B,C,M

Johansen Luthman, Stig Börje A,B

Malmström, Roger A,B,C,M

Nilsson Körberg, Agneta A,B,C

Nordström, Per-Erik A,B

Nyström Kronberg, Elisabeth A,B,C

Ström, Christer A,B,M

Åkerlund, Staffan A,B,M

 

RIV b

Andersson Sundvik, Birgitta

Andersson, Mats A,B,M

Belin, Håkan A,B,M

Dolk, Katrin A,B,C

Hellsten, Mikael A,B

Nord, Bengt-Olof

Pierrou, Kjell

Romlin, Bengt

Skogberg, Roland A,B

Ström Melèn, Ulla A,B

Wiberg, Anders A

 

RIV4 c

Arsander, Curt A,B,C,M

Jönsson, Rolf

Lundqvist, Per A,B,M

Malmström, Agneta A,B,M

Modig, Jan-Erik A,B

Morander, Göran A,B

Sylwan Modig, Lisen A,B

 

RIV d

Arndtsdotter Bernhardsson, Maria A,B,C

Bjerneld, Håkan A,B,C,M

Dalström Granar, Björn

Pihl Hagstedt, Margareta

Grafström, Nils A,B,C,M

Hedborg, Gösta A,B,C

Karlén, Pelle A,B,C

Olsson, Svante A,B

Schön, Bengt A,B,C

Westerlund, Staffan

Wåhlberg, Per-Erik A,B,M

Wolff, Håkan A,B

 

Övriga

t ex flyttade:

 

Aleman Turic, Anne (Anne-Christine) B,C

Holm, Ingrid

Montelius Bergman, Ann-Margret

Ristner, Björn A,C

Rundquist Lilliemarck, Katarina A,B,M

 

 

 

 

Handelsgymnasiet, FHG

 

 

Lärare

Andrén, Leelo A,B

 

3a

Berglind Carlsson, Lena A,B,P

Flink Lind, Anna-Lena A,P

Goldwitz, Ingrid A,B

Gradin, Barbro A

Gustafsson Norlin, Lena A,B

Hamlin Yngvesdotter, Barbro A,B,P

Hedenström Norberg, Hjördis

Isaksson Karlsson, Ulla

Kax Lundberg, Agneta A,B

Larsson, Margareta A,B

Lärka Andersson, Kerstin A,B

Meczynski, Bozenna A,B,P

Melin Rydberg, Anita A,B,P

Målar Thulin, Ann-Britt A

Rustas, Ingrid

Stormats Wehrnlund, Eva A,P

Ström Svärd, Ewa

Vreeswijk, Marijke A,B,P

Ögren Wallentin, Gunnel

 

3b

Antonsson Gustafsson, Eva

Björklund, Lisen

Björkman Wedberg, Marlén

Eriksson Jernberg, Agneta

Evertsson Holmberg, Lena A,P

Geschwindt, Eva A,B

Hohl, Britt

Jonuks Jonsson, Sylvia A

Levin Wakander, Kerstin A,B,P

Lidström Gunnarsson, Måna A,B

Nordlien, Ulla A,B

Parling Karlsson, Inger A,B,P

Ranta Beregszaszy, Kaarina A

Rindeskär, Monica A,B

Sandin Pelow, Christina

 

3c

Budh, Mats

Eriksson, Rolf

Eriksson Edlund, Thorsten

Hammar, Anders A

Hellman, Bengt A,B

Malm, Christer (endast info)

Nilsson, Helge A

Sjöblom, Anders A

Sällström, Göran A,B,C,P

Södersten, Bengt

Wilhelmsson, Göran A

Woxblom, Håkan A,B

 

3d

Andersson, Håkan A,B,P

Eisen, Gustaf A,B,P

Ellström, Jan

Ericson, Stefan

Grånäs, Gösta A,B,P

Hindén, Per-Olof A

Hjerpe, Lars-Åke

Holmberg, Lars Gunnar

Norlin, Mikael A,B

Pederson, Dan A,B,P

Ulfborg, Tomas A,B,P

Åberg, Stig

 

3e

Andersson, PerHåkan

Eriksson Helgesson, Berit

Frövik, Mårten A,B

Färemo, Hans A,B

Gråbergs Flood Rosenius, Gerthrud A,B

Gustavsson Gredesjö, Kjell

Johansson, Inger A,B,C,P

Johansson Rockner, Kerstin A,B

Källbäck, Ulla A,B,C,P

Lidbeck Nilsson, Birgitta

Masser Svedberg, Lisbeth A,B

Nilsson Blanck, Gunilla A,B

Nordin, Margareta A,B

Olpers Eriksson, Berit A,B

Ramquist Berg, Ingrid

Rebatjuk, Jurek/Rogeholt, Johan A,B

Schef, Jan-Olof A,B

Sjöberg de Soto, Ann-Britt A

Sohlström Winroth, Yvonne

Zetterlund, Jan B,P

Ångman Hansson, Evy A,B,P

 

 

 

 

Copyright © All Rights Reserved